top of page

26.10.2023

Otwórz Drzwi do Przyszłości

Mask group.png

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić projekt "Nadzieja Na Przyszłość", którego celem jest oferowanie młodym talentom unikalnej możliwości darmowej nauki w dziedzinie programowania Pythona oraz projektowania graficznego w Krakowie.

 

Miejsce i czas:

Realizacja projektu rozpocznie się 1 listopada 2023 roku i potrwa do 31 października 2024 roku.
Ogólny czas trwania projektu wynosi rok, ale faktyczny czas nauki wynosi 3 miesiące, w tym 48 godzin zajęć.


Zawartość nauki:

Uczestnicy naszego projektu zdobędą umiejętności programowania w języku Pythona oraz projektowania graficznego. Będą pracować pod nadzorem wybitnych specjalistów i będą gotowi do rozpoczęcia swojej kariery w obszarze informatyki i projektowania stron internetowych.

 

Po zakończeniu nauki:

Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymają możliwość odbycia stażu w rzeczywistych firmach, co zapewni im cenne doświadczenie praktyczne. To pozwoli im zastosować zdobyte umiejętności w praktyce i rozpocząć swoją karierę w dziedzinie technologii informacyjnych. Przecież to właśnie tak rodzą się przyszli liderzy i innowatorzy.

 

Slogan:

"Wzajemna pomoc dzisiaj - nadzieja na przyszłość jutro."

Udostępnij zrzutkę
po raz pierwszy!


Zachęcamy do wsparcia naszej misji. Wasze darowizny pomogą nam dawać młodym ludziom jasne perspektywy, którzy marzą o karierze w dziedzinie informatyki i projektowania stron internetowych. Razem możemy dostarczyć im narzędzia do budowy udanej kariery i lepszej przyszłości.

 

Dołączcie do "Nadzieja Na Przyszłość" i pomóżcie nam ofiarować nadzieję na przyszłość. Wasze zaangażowanie ma ogromne znaczenie. Wspólnie możemy uczynić świat jaśniejszym i lepszym dla młodych talentów, którzy marzą o zmianie świata.

bottom of page