top of page

Nasze projekty

photo_2022-12-12_13-11-20.jpg

Pomoc chorym dzieciom

Projekt jest głównym kierunkiem naszej fundacji i ma na celu wsparcie dzieci, cierpiących na złożone choroby. Staramy się pomóc tym rodzinom na różne sposoby: od znalezienia niezbędnego sprzętu medycznego i odpowiedniej wózki inwalidzkiej do finansowania kosztownych procedur rehabilitacyjnych i leczenia.

little-boy-holding-soil-plant-park.jpg

Zielona Przyszłość

Projekt "Zielona Przyszłość" koncentruje się na ochronie środowiska przez organizację akcji sprzątania lasów i inicjatyw, które zmuszają do refleksji nad naszą planetą.

image 1.jpg

Wsparcie dla zwierząt

Projekt "Wsparcie dla zwierząt" skupia się na poprawie warunków życia zwierząt w schroniskach oraz na dostarczaniu niezbędnego karmy dla zwierząt w rejonach kryzysowych.

230210-turkey-syria-quake-mb-1019-1513bb.jpg

Wspieramy Turcję

Drodzy obywatele, w związku z trzęsieniem ziemi w Turcji rozpoczęliśmy prace nad zebraniem następujących materiałów w siedzibie głównej w Warszawie, aby pomóc obywatelom Turcji. W porozumieniu z Ambasadą zebrana pomoc zostanie dostarczona do Turcji.

anastasiia-krutota-cUvsakZRrOs-unsplash.jpg

Pomoc dla Ukrainy

Projekt "Pomoc dla Ukrainy" ma na celu zapewnienie pilnej pomocy w strefie konfliktu - począwszy od zakupu samochodów dla medyków, aż po dostarczenie pomocy humanitarnej dla poszkodowanych rodzin, w tym niezbędnych leków i artykułów pierwszej potrzeby.

cutting-lesson-school 1.jpg

Edukacyjny Start

W "Edukacyjnym Starcie" łączymy naukę z zabawą, aby edukacja była nie tylko dostępna, ale i fascynująca. Organizujemy różnorodne działania, od interaktywnych warsztatów do sportowych wydarzeń, by kształtować kreatywność i zdrowie dzieci.

image 2.jpg

Dobre uczynki każdego dnia

"Dobre uczynki każdego dnia" to nasza próba uczynienia świata jaśniejszym, od opłacania zakupów seniorów do rozdawania niespodzianek na ulicach Warszawy.

bottom of page