top of page

13.04.2023

Nauka segregacji w szkołach

Nasza organizacja charytatywna ma na celu pomaganie dzieciom w potrzebie, ale nie tylko. Chcemy także działać na rzecz naszej planety i edukować społeczeństwo na temat ochrony środowiska. Dlatego też z radością informujemy, że rozpoczynamy cykl wykładów w szkołach na temat segregacji odpadów.

Wierzymy, że edukacja od najmłodszych lat jest kluczem do budowania lepszej przyszłości dla naszej planety. Chcemy pokazać dzieciom, że każdy z nas może przyczynić się do ochrony środowiska poprzez proste codzienne czynności, takie jak segregacja odpadów. Na naszych wykładach dowiedzą się, dlaczego segregacja odpadów jest tak ważna, jakie są jej korzyści dla środowiska i jakie są najlepsze sposoby na segregację.

Jesteśmy przekonani, że nasze wykłady przyczynią się do podniesienia świadomości ekologicznej wśród dzieci i ich rodzin, a także zachęcą do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. Dlatego też zapraszamy szkoły do skorzystania z naszej oferty i zorganizowania dla swoich uczniów naszych wykładów na temat segregacji odpadów.

Pomóż nam działać na rzecz ochrony środowiska i edukować kolejne pokolenia na temat segregacji odpadów. Razem możemy zrobić wiele dobrego dla naszej planety!

Mask group.png
bottom of page