top of page

Anton Kuzniecow, 5 lat

Mama Antona zwróciła się do naszego funduszu z prośbą o pomoc:

Historia choroby:

Anton urodził się przedwcześnie, w 32 tygodniu ciąży. Pierwszy miesiąc swojego życia spędził na oddziale intensywnej terapii. Był podłączony do respiratora, przeżył udar, leukomalację i pierwotne wodogłowie.

W 4 miesiącu życia u Antonia zdiagnozowano padaczkę. Od tego czasu jest na stałym leczeniu farmakologicznym.

Od pierwszego roku życia regularnie i systematycznie poddaje się rehabilitacji, co pozwoliło osiągnąć znaczne postępy. Na początku mówiono nam, że dziecko nie będzie chodzić i niczego nie będzie rozumieć.

W kwietniu 2022 roku Anton przeszedł operację SDR. Teraz potrzebuje dalszej rehabilitacji. Jest bardzo dzielny i pracowity, każdy dzień wykorzystuje na ćwiczenia. Ale żeby iść do przodu, nie może się zatrzymać.

Hobby Antona:

Anton uwielbia tańczyć. Gdy słyszy rytm, zaczyna się ruszać. Jego nogi jeszcze się go nie słuchają idealnie, więc nauczył się tańczyć na czworakach i na rękach. Ale marzy, by pewnego dnia tańczyć na nogach, jak inne dzieci.

Anton lubi śpiewać i marzy o własnym tablecie, na którym będzie mógł oglądać filmy i klipy.

Anton to bardzo pogodny i uśmiechnięty chłopiec. Uwielbia bawić się z przyjaciółmi i gośćmi. Marzy by móc, jak wszystkie dzieci, o bieganiu, skakaniu i figlowaniu.

Do opłacenia i przeprowadzenia rehabilitacji Antonia potrzebujemy zebrać 12 000 zł. Już rozpoczęliśmy zbiórkę i dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej udzielić mu potrzebnej pomocy.

Dołącz do zbiórki – każda wpłata ma nieocenioną wartość dla jego przyszłości i szansę na normalne, szczęśliwe życie.

Dziękuję wszystkim za pomoc!

Zebrane:
 12000 zl
100%
bottom of page