top of page

David Ilchuk, 7 lat

David to siedmioletni chłopiec, który urodził się w Doniecku i obecnie mieszka w Polsce. Od najmłodszych lat walczy z porażeniem mózgowym dziecięcym. Mimo wyzwań, z jakimi się spotkał, David to chłopiec pełen życia i energii. Kocha muzykę i śpiew, co daje mu dużo radości i siły do walki z chorobą.

Największym marzeniem Davida jest możliwość chodzenia. Każdy jego dzień to krok w kierunku spełnienia tego marzenia, dzięki wsparciu rodziny i specjalistów. Chodzi do specjalnego przedszkola, gdzie rozwija swoje umiejętności i socializuje się z innymi dziećmi.

David jest otoczony miłością swojej rodziny: uwielbia swoją mamę, tatę i siostrzyczkę Evę. Jest też wielkim fanem kotów, co dodaje mu dodatkowej radości w codziennym życiu.

Warto również dodać, że dzięki wsparciu naszego funduszu, David mógł już przejść jedną serię rehabilitacji. Zbiórka funduszy na to leczenie została zebrana w rekordowo krótkim czasie, dzięki Wam i Waszej niesamowitej gotowości do pomocy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Wasze wsparcie.

Dziękuję wszystkim za pomoc!

Zebrane:
5500 / 5500 zl
Rectangle 69.png
Mask group (9).png
Zebrane: 10000/10000 zl
100%
Mask group (9).png
bottom of page