top of page
Nadzieja Na Przyszłość, Fundacja Charytatywna
Nadzieja Na Przyszłość

Szumowski Bernard, 4 lat

Bernard Szumowski to niesamowicie uroczy czterolatek, który uwielbia samochody i fascynuje się mechaniką. Jego pasją jest również słuchanie muzyki, a ostatnio preferuje mocne kawałki o wikingach i motocyklistach.

To chłopiec, którego trzeba wspierać, aby mógł rozwijać swoje zainteresowania. Niestety, jego choroba stanowi spore wyzwanie dla jego rozwoju ruchowego. Dystonia, którą ma od urodzenia, powoduje, że Bernard nie może biegać jak inne dzieci w jego wieku. Jego rączki nie są precyzyjne w chwytaniu i nie jest w stanie grać na instrumentach, co bardzo go frustruje.

Dla Bernarda niemal każdy ruch to walka z przeciwnościami ciała, wciąż musi dbać o zachowanie równowagi, aby samodzielnie poznawać otoczenie i być niezależnym. Codziennie musi przyjmować leki substytuujące deficyt neuroprzekaźników, a rehabilitacja to niezbędna rutyna, która zapewni mu przyszłość. Jego rodzice bardzo proszą o pomoc, ponieważ koszty rehabilitacji są ogromne.

Fundacja Charytatywna "Nadzieja Na Przyszłość" już pomogła Bernardowi z jednym procesem rehabilitacji, a efekty są dołączone poniżej.

Dlatego każda pomoc, która przychodzi z serca, jest bardzo mile widziana i napawa rodzinę Bernarda wdzięcznością.

Dziękuję wszystkim za pomoc!

Opłacone leczenie:
 8700 / 8700 zl
Group 97 (21).png
Zbiórka na nowe:  7500 / 7500 zl
Group 97 (21).png
bottom of page